Buda, Yöre promocion

Në Dhjetor, 2015 është bërë promocion i brendeve Buda dhe Yöre në ETC – Prishtinë, Nertili – Gjakovë dhe Emona Center – Vushtrri.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *