Promocion Meridian Express – Prishtinë

Më 05 dhe 06.03.2016 është mbajtur promocion në Meridian Express, Prishtinë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *